Prečo si vybrať bezdrôtovú stanicu?

Bezdrôtové nabíjačky sa stávajú stále populárnejšími, pretože majú v porovnaní s obyčajnými napájacími káblami niekoľko výhod.

Aké že sú tie výhody? To sa dozvieš už o chvíľu!

Nabíjacie stanice s lampičkou

Bezdrôtové nabíjačky

LED lampička s 3 úrovňami intenzity svietenia

Bezdrôtové nabíjačky

Elegantný dizajn

Bezdrôtové nabíjačky

Nabíja zároveň až 3 zariadenia

Bezdrôtové nabíjačky

Pohodlnosť a šetrenie času 

Bezdrôtové nabíjačky sú veľmi pohodlné, pretože už nemusíš tráviť čas hľadaním správneho kábla. Nemusíš do nekonečna zapájať a odpájať kábel do a z telefónu alebo iného zariadenia. Stačí jednoducho umiestniť zariadenie na nabíjačku a nabíjanie začne automaticky.

Bezpečnosť

S bezdrôtovou nabíjačkou minimalizuješ riziko úrazu elektrinou, ktoré môže vzniknúť pri neopatrnom zaobchádzaní s káblom. Klasický nabíjací kábel sa ti môže poškodiť pri neustálom ohýbaní a manipuláciou. Navyše, množstvo bezdrôtových nabíjačiek má zabudovanú ochranu proti prehrievaniu, takže riziko požiaru nehrozí. 

Bezdrôtové nabíjačky

Nabíjacie stanice s MagSafe

Bezdrôtové nabíjačky

MagSafe na upevnenie telefónu

Bezdrôtové nabíjačky

Vysoký nabíjací výkon

Bezdrôtové nabíjačky

Elegantný dizajn

Estetika

Vďaka bezdrôtovej nabíjačke schováš všetky ostatné nepekné a nepraktické napájacie káble do šuplíka a už ich nikdy nebudeš potrebovať. Samotné bezdrôtové nabíjačky majú moderný a estetický vzhľad, takže nepokazia dizajn žiadneho interiéru.

Univerzálnosť

Bezdrôtové nabíjačky sú univerzálne, čo znamená, že môžu byť použité pre nabíjanie viacerých zariadení, ktoré podporujú standard Qi (jeden z najpoužívanejších štandardov bezdrôtového nabíjania). Na väčšine bezdrôtových nabíjačiek tak môže nabíjať iPhone, Apple Watch aj AirPods

Bezdrôtové podložky

Bezdrôtové nabíjačky

Podporuje všetky telefóny s bezdrôtovým nabíjaním

Bezdrôtové nabíjačky

Výkon 15W

Bezdrôtové nabíjačky

Elegantný dizajn

Bezdrôtové nabíjačky

Možnosť výberu z rôznych druhov

Niektoré bezdrôtové nabíjačky sú prispôsobené na cestovanie, takže ich vieš jednoducho zložiť a zobrať si ich so sebou kam budeš potrebovať a nezaberajú v batožine veľa miesta. Iné majú v sebe zabudovanú LED lampičku a sú tak ideálnym doplnkom na nočný stolík k posteli, kde si všetci často nabíjame svoje zariadenia. K dispozícii sú aj bezdrôtové nabíjačky s digitálnymi hodinami, vďaka ktorým bude mať vždy prehľad o času a nemusíš si to izby či pracovne kupovať samostatné hodinky.

 

Vážne ešte rozmýšľaš nad tým, či sa ti bezdrôtová nabíjačka oplatí? My už iný spôsob nabíjania zariadení nepoužívame!