Ako vybrať typ remienka pre smart hodinky?

Ako vybrať typ remienka pre chytré hodinky?

Váhaš niekedy s výberom náhradného náramku?

Máš rád/a šport, eleganciu, voľnosť, ale nevieš ktorý náhradný náramok vybrať?
Tak to si na správnej adrese! Spísali sme pre teba pár tipov, ako si vybrať správny náramok na rôzne značky smart hodiniek.

Bohužiaľ, občas sa môže stať, že sa ti budú páčiť naozaj všetky a potom ti nezostáva nič iné, než si vziať od každého jeden.

Aktuálne si u nás môžeš vybrať zo 14 typov náramkov a mnohých farieb.

 

❇️ Klasické silikónové remienky

Už názov napovedá, že sa jedná o klasiku. Jednoduchosť a pohodlnosť v jednom. Tieto náramky majú tak nejako od všetkého niečo. Hodia sa na šport, k domácemu pohodliu, ale aj k formálnemu oblečeniu. Hľadáš u týchto náramkov chybu? Tak to držíme palce! Výhodou je pohodlnosť, elegantný vzhľdad a nízka cena. Oplatí sa teda vziať si farieb viac a striedať ich vždy podľa samotného oblečenia.

Materiál: Silikón

Vhodné na: Šport, formálne i neformálne príležitosti, domácu pohoda

Typ zapínania: Pracka

❇️ Štýlové kožené remienky s magnetom

Jemnejší variant kožených remienkov s magnetom. Maximálna elegancia, praktické zapínanie na magnet a úplne božský vzhľad. Magnetické zapínanie zaistí veľmi rýchle a praktické upevnenie a odpadá nutnosť príliš riešiť dĺžku remienka. Pozornosť by mali zvýšiť iba ženy s veľmi úzkym zápästím, mohlo by sa stať, že bude remienok dlhší a neobopne tak zápästie dostatočne pevne.

Materiál: Umelá koža

Vhodné na: Formálne príležitosti, práca, škola, rande, meeting

Typ zapínania: Magnet

❇️ Milánsky ťah

Náramky milánskeho typu patria medzi tie najviac obľúbené. Pre svoj elegantný vzhľad sú snáď najelegantnejším remienkom, ktorý je možné zaobstarať. Ich nesporná výhoda je teda predovšetkým v dizajne a štýlovom magnetickom zapínaní.
Na druhú stranu, tieto náramky nie sú vhodné na športovanie. Sú ťažké a mohli by tak na ruke skôr prekážať.

 

Materiál: Nerezová oceľ

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Magnet

❇️ Silikónové vrúbkované remienky

Vylepšený dizajn silikónových remienkov si rýchlo obľúbia ako ženy, tak aj muži. Remienok naplní predstavy aj náročnejším používateľom. Poskytne ti maximálne pohodlie aj štýlový doplnok ležérneho či športového outfitu. Zapínanie je na pevnú kovovú pracku, takže si jednoducho prispôsobíš veľkosť a zároveň na ruke pevne drží a nikde neprekáža. Vrúbkované náramky sú vhodné na šport aj domácu pohodu. Výhodou je aj nízka obstarávacia cena.

Materiál: Vrúbkovaný silikón

Vhodné na: Šport, výlet, cestovanie, každodenné nosenie

Typ zapínania: Pracka

❇️ Športové silikónové remienky

Náhradné náramky v športovom prevedení sú takým „bratrancom“ od klasických jednofarebných. Športové náramky majú malé dierky, ktoré slúžia na príjemnejší pocit pri športovaní a zároveň tak pomáhajú pokožke pri dýchaní. Pokiaľ často športuješ a máš radšej pohodlie pri poriadnom výkone, tieto športové náramky sú vhodnou voľbou..

Materiál: Silikón

Vhodné na: Šport, výlet, cestovanie, každodenné nosenie

Typ zapínania: Cvoček

❇️ Pletené navliekacie remienky

Pletené navliekacie remienky sú pomerne čerstvou novinkou a rýchlo sa dostávajú do popredia v obľúbenosti. Remienky sa hodia na každodenné činnosti, ale najväčšiu službu vykonajú pri ležérnych alebo športových aktivitách. Remienok poskytne maximálne pohodlie. Nevýhodou remienka je nemožnosť upraviť veľkosť - vyberaj preto starostlivo podľa tabuľky pri jednotlivých produktoch.

Materiál: Nylon

Vhodné k: Výlet do prírody, do mesta, cestovanie, škola, práca, domáca pohoda

Typ zapínania: Navliekací - bez zapínania

❇️ Nylónové remienky

Nylónové náhradné remienky sa stávajú veľkým hitom medzi náramkami. Ich pôvabný štýl, príjemný pocit je jednoducho niečo výnimočné. Nylonové náramky elegantné síce sú, ale v tomto smere je lepšou voľbou náramok milánsky. Príjemný pocit nosenia však niečím, čo chceš zažiť. Náramok na ruke takmer necítiš. Náramok je vhodný aj na športovanie, hoci niekto s citlivejšou pokožkou môže mať problém a v tom prípade je vhodnejšie si vybrať zo športových náramkov.

Materiál: Nylon

Vhodné na: Neformálne príležitosti, domáca pohoda, škola

Typ zapínania: Suchý zips

Na záver by sme radi podotkli, že naše remienky nie sú originálne. Kvalita sa však dá s originálom bez problémov porovnať. Naopak cena originálneho a neoriginálneho náramku je už neporovnateľná (originál je cca 5-10x dražší ako neoriginál)!