Remienky pre Apple Watch

Náhradné remienkynáramky pre Apple Watch sú skvelým doplnkom, ktorým oživíš vzhľad svojich smart hodiniek. ⌚ Môžeš nimi vyjadriť Tvoju dnešnú náladu, zladiť si outfit alebo si jednoducho vybrať tie, ktoré tTi na ruke budú sedieť najlepšie podľa toho, čo sa dnes chystáš robiť. Kvalita našich remienkov je tá najvyššia. Od našich dodávateľov vyžadujeme vždy kvalitu triedy „A“. Môžeš sa teda spoľahnúť, že dostaneš to najlepšie, čo sa dá zohnať.

Remienky pre Apple Watch su určené pre všetky série Apple Watch 9/8/SE/Ultra/7/6/5/4/3/2/1.

Náhradné pásky pre Apple Watch máme vo veľkostiach 49/45/44/42/41/40/38.

 

✴️ Na športové aktivity sú ideálne športové náramky s dierkami, ktoré nechajú Tvoju pokožku perfektne dýchať.

✴️ K formálnejším udalostiam, do práce či na meeting, určite odporúčame elegantné milánske náramky a pre tých náročnejších máme dokonca luxusné kožené náramky.

✴️ K voľnočasovým aktivitám, domácej pohode alebo na bežné nosenie môžeš zvoliť nylonové náramky, klasické jednofarebné alebo výnimočne pohodlné pletené remienky.

✴️ Pokiaľ chceš vykročiť z davu a hľadáš niečo naozaj výnimočné, tak náramky s potlačou budú pre teba to pravé orechové.

✴️ Dámy k letným šatám ocenia ponuku látkových gumičkových náramkov, s ktorými rozžiaria svoj outfit.

✴️ Pre tie najnáročnejšie zákazníčky máme tiež výber elegantných náramkov, ktoré sú vhodné aj na spoločneské akcie, plesy či večierky.

✴️ Pre naozaj náročných užívateľov tu sú náhradné remienky v alpskom štýle.

 

➡️ Ako si vybrať správnu veľkosť náramku pre Apple Watch?

➡️ Ako si vybrať správny typ náramku pre Apple Watch?

265 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty