Reklamácia a vrátenie tovaru

Reklamácia a vrátenie tovaru

 

Nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní

Podľa zákona má každý kupujúci nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní od prijatia tovaru bez udania dôvodu. Po uplynutí tejto doby už na Tvoje rozhodnutie, bohužiaľ, nemusíme brať ohľad.

V prípade vrátenia časti objednávky si vyhradzujeme právo na uhradenie nákladov na dopravu z tvojej strany a vrátenie darčeka k objednávke, ak ti podľa novej hodnoty objednávky nenáleží doprava zdarma alebo darček k objednávke. V prípade, že nebude darček vrátený, bude vratná čiastka znížená o jeho hodnotu.

Napríklad: Ak si u nás kúpiš 6 náramkov na Apple Watch hodinky v celkovej hodnote 47€, tak od nás získavaš dopravu zdrama a darček k objednávke. Pokiaľ sa však do 14 dní rozhodneš, že 4 náramky nechceš a budeš chcieť za ne vrátiť peniaze, tak ťa požiadame o vrátenie darčeka a od celkovej sumy za 4 náramky ti odčítame náklady na dopravu. Pretože pri objedávnek 2 náramkov ti nenáleží ani doprava zdarma, ani darček k objednávke. 

 

Reklamácie

Pozor! V prípade, že chceš reklamovať chybný tovar, počkaj, kým ti neodpovieme. 
Neposielaj teda prosím tovar späť bez našej spätnej odpovede!

 

Ak chceš objednávku reklamovať a budeš chcieť vrátiť peniaze, prosíme, o vyplnenie formulára tu.

Do správy uveď dôvod reklamácie, číslo objednávky a číslo bankového účtu, na ktorý Ti pošleme peniaze naspäť. Čiastka, plná alebo zodpovedajúca hodnote reklamovaného tovaru, Ti bude poslaná ihneď po prijatí tovaru u nás.

 

Ako poslať tovar cez Packetu

Pre poslanie tovaru stačí postupovať podľa týchto 5 krokov:

1) Zabal tovar do obálky alebo iného prepravného materiálu tak, aby sa počas prepravy nepoškodil,

2) do obálky vlož číslo Tvojej objednávky (stačí ho napísať na kus papiera), aby sme vedeli od koho sa nám tovar vrátil a mohli Ti vrátiť peniaze,

3) odnes tovar na výdajné/podacie miesto Packety (Zásielkovne),

4) pre odoslanie tovaru stačí na pobočke Packety uviesť náš identifikačný kód pre odoslanie - 96991808,

5) a to je z Tvojej strany všetko. Packeta už bude vedieť, kam zásielku poslať na základe identifikačného kódu.

 

 

Podrobnejšie informácie nájdeš v našich obchodných podmienkach.

 

 

U nás sa nemusíš báť žiadnych problémov. Ak sa Ti tovar nepáči, tak ti ho radi vymeníme. Sami dobre vieme, že najväčšou nevýhodou objednávania cez internet je, že si tovar nemôžeme chytiť do ruky.