Ako si vybrať ochranu na Apple Watch?

Ochrana na Apple Watch? Žiadny problém!

Myslieť na ochranu sa oplatí v každej situácii! Hlavne, ak máš na ruke smart hodinky Apple Watch, ktoré patria medzi tie dražšie.

Ako môžeš predísť nechcenému poškriabaniu alebo dokonca zničeniu?

Presne to Ti povieme v nasledujúcich pár riadkoch. Potom si už len stačí vybrať tú správnu ochranu!

 

Ochranné sklo

Snáď najobľúbenejší typ ochrany na Apple Watch. Ochranné 3D sklá sú veľmi kvalitným doplnkom, ktorý chráni displej pred poškrábaním či rozbitím. Samotné tvrdené sklo je na hodinkách len málo viditeľné, avšak v ťažkých časoch budeš vďačný/á za to, že ho máš! Nevýhodou tvrdeného skla je, že pred poškodením chráni len samotný displej.

Materiál: Tvrdené sklo

Aplikácia: Jednoduchá, ale pozor na bubliny

 

 

Článok - ochrana AW
Článok - ochrana AW

Ochranné puzdro

Ak máš svoje Apple Watch naozaj rád/rada, tak Ti odporúčame ochranné puzdro, ktoré chráni nielen dispej hodiniek, ale aj celé telo. Môžeš byť teda v kľude v každej situácii. Nedostatkom ochranného puzdra je jeho viditeľnosť. Ak preferuješ bezpečie pred eleganciou, tak ochranné puzdro je pre Teba tou správnou voľbou.

Materiál: Silikón

Aplikácia: Náročnejšia

 

 

Ochranné puzdro s tvrdeným sklom

Hľadáš pre Tvoje Apple Wacth skutočnú ochranu? Potom je ochranné puzdro s tvrdeným sklom pre teba to pravé orechové! Je vhodné všade tam, kde Tvojim hodinkám hrozí nebezpečie. Nemusíš sa o svoje hodinky báť ani v posilňovni, ani pri domácich prácach. Ochranné puzdro s tvrdeným sklom chráni celé telo hodiniek aj samotný rám pri páde alebo odrení. Tvojim hodinkám sa určite nikdy nič nestane.

Materiál: Tvrdené sklo

Aplikácia: Jednoduchá

 

 

Článok - ochrana AW
Článok - ochrana AW

Ochranná fólia

Pokiaľ sa ti nepozdáva ochranné sklo ani puzdrá, môžeš na svoje Apple Watch aplikovať ochranu v podobe ochrannej fólie. Musíme však podotknúť, že fólia je tou "najmenšou" ochranou, ktorú môžeš svojim hodinkám dať, pretože chráni displej len pred poškrábaním.

Materiál: Hydrogel

Aplikácia: Jednoduchá

 

 

Ochranné puzdro s tvrdeným sklom a diamantami

Nestačí ti klasická chrana tvojich milovaných hodiniek? Chceš pre ne to najlepšie a zároveň to najelegantnejšie riešenie? Potom pre teba máme to najžiarivejšie puzdro šikoro ďaleko. Kamienky sú po celom obvode puzdra a nasadiť ho zvládne skutočne každý. Ideálnym doplnkom je napríklad štýlový remienok s kamienkami.

Materiál: Tvrdené sklo

Aplikácia: Jednoduchá

 

Článok - ochrana AW

Tak, ktorú ochranu si vyberieš?