Ako si vybrať správny typ náramku na Apple Watch?

Ako vybrať správny typ náramku pre Apple Watch? 

Váhaš niekedy s výberom náhradného náramku?

Máš rád/a šport, eleganciu a zároveň voľnosť, ale nevieš ktorý náhradný náramok vybrať?
Tak to si na správnej stránke. Spísali sme pre Teba pár rád, ako si vybrať správny náramok na Apple Watch.
 
✴️ Bohužiaľ, občas sa môže stať, že sa ti budú páčiť naozaj všetky a potom teda nezostáva nič iné, než si vziať od každého.
✴️ Aktuálne si u nás môžeš vybrať zo 14 typov náramkov a mnohých farieb.

 

❇️ Milánsky ťah

Náramky milánskeho typu patria medzi najviac obľúbené vôbec. Ich nesporná výhoda je teda predovšetkým v dizajne a štýlovom magnetickom zapínaní. Na druhú stranu, tieto náramky nie sú vhodné na športovanie. Sú ťažké a mohli by tak na ruke skôr prekážať.

Materiál: Nerezová oceľ

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Magnet

❇️ Klasické silikónové remienky

Už názov napovedá, že sa jedná o klasiku. Jednoduchosť, pohodlie a elegancia v jednom. Tieto náramky majú tak nejako od všetkého kúsok. Hodia sa na šport, k domácej pohode, ale aj k formálnemu oblečeniu. Hľadať u týchto náramkov chybu budeš len ťažko. Výhodou je pohodlnosť, nízka cena a širkoý výber farieb. Oplatí sa vziať si farieb viac a striedať ich vždy podľa samotného oblečenia.

Materiál: Silikón

Vhodné na: Šport, formálne i neformálne príležitosti, domáca pohoda

Typ zapínania: Vvoček

❇️ Športové silikónové náramky

Náhradné náramky v športovom prevedení sú takým „bratrancom“ od klasických jednofarebných. Športové náramky majú malé dierky, vďaka mktorým budeš mať pri športovaní lepší pocit a zároveň pomáhajú pokožke pri dýchaní. Pokiaľ často športuješ a zaznamenávaš si pomocou Apple Watch hodiniek svoje výkony, tak tieto športové náramky sú pre teba tie pravé.

Materiál: Silikón

Vhodné na: Šport, neformálna príležitosť, domáca pohoda

Typ zapínania: Cvoček

❇️ Nylónové remienky

Nylónové náhradné remienky sa stávajú veľkým hitom medzi náramkami. Ich pôvabný štýl a príjemný pocit je jednoducho niečo výnimočné. Nylonové náramky elegantné síce sú, ale v tomto smere je lepšou voľbou náramok milánsky či pletený. Príjemný pocit nosenia je však niečím, čo chceš zažiť. Náramok na ruke nejde skoro vôbec cítiť. Náramok je vhodný aj na športovanie, hoci niekto s citlivejšou pokožkou môže mať problém a v tom prípade je vhodnejšie si vybrať zo športových náramkov.

Materiál: Nylon

Vhodné na: Šport, neformálne príležitosti, domáca pohoda

Typ zapínania: Suchý zips

❇️ Remienky s potlačou

Chceš rozveseliť svoj outfit netradičným spôsobom? Farebné remienky s najrôznejšími motívmi sú tou pravou voľbou. Remienky s potlačou sú maximálne pohodlné, veselé, vhodné na každodenné nosenie a práve preto sa tešia čoraz väčšej obľube. Ponuku pravidelne rozširujeme!

Materiál: silikón

Vhodné na: Neformálne príležitosti, domáca pohoda

Typ zapínania: Cvoček

❇️ Elegantné remienky s puzdrom

Krásny, štýlový, elegantný remienok s ochranným puzdrom je obľúbeným doplnkom či už na pracovné schôdzky, formálne príležitosti, tak aj k spoločenskému outfitu. Vybrať si môžeš z niekoľkých farieb s kontrastnými prvkami na pracke aj korunke. Remienok nie je vhodný na šport. Dĺžku remienka je možné upraviť pomocou skracovača.


Materiál: Tvrdený plast a kov

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Pracka

 

❇️ Ozdobné remienky s kamienkami

Najväčšia štýlovka, akú si žena dokáže predstaviť. Kovový remienok zdobený kamienkami s najrôznejšími motívmi ideálne doplní každý elegantný outfit. Či už vyrážaš do práce, na súkromnú schôdzku alebo za kultúrou, rozhodne si vyberieš. Ozdobné remienky nie sú vhodné na športové aktivity a niektoré domáce práce – môžu byť poškodené pri kontakte s upratovacími chemikáliami.

 

Materiál: Kvalitný kov

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Pracka

❇️ Pletené navliekacie remienky

Pletené navliekacie remienky sú pomerne čerstvou novinkou a rýchlo sa dostávajú do popredia v obľúbenosti. Remienky sa hodia na každodenné nosenie, ale najväčšiu službu vykonajú pri ležérnych alebo športových aktivitách. Remienky poskytnú maximálne pohodlie. Nevýhodou je nemožnosť upraviť veľkosť - vyber si preto starostlivo podľa tabuľky pri jednotlivých produktoch.

 

 

Materiál: Nylon

Vhodné na: Šport, neformálne príležitosti, domáca pohoda

Typ zapínania: Navliekací - bez zapínania

❇️ Kožené remienky

Ak hľadáš niečo elegantné, čo si dáš na ruku iba občas, potom musíš vidieť naše kožené náramky. Ako to už býva, kožené náramky nie sú vhodné na športovanie, ani na domáce práce. Naopak, formálne príležitosti sú pre tento typ náramku ako zrodené. Pri kúpe je však potrebné brať do úvahy, že koža je zo začiatku vždy o niečo tvrdšia a je vhodné ju tzv. "rozhýbať", aby náramok na ruke pekne sedel.

Materiál: Umelá koža

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Pracka

❇️ Kožené remienky s magnetom

Ďalšou variantou v kategórii kožených náramkov sú kožené náramky s magnetom. Maximálna elegancia zostáva a navyše sa pridáva aj praktické zapínanie na magnet. Nielenže si tak hodinky presne prispôsobíš na veľkosť tvojej ruky, ale zároveň je to veľmi rýchle a praktické riešenie. Perfektné sú ako na každodenné nosenie, tak aj na formálnejšie príležitosti.

 

Materiál: Umelá koža

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Magnet

❇️ Štýlové kožené remienky s magnetom

Jemnejšia a elegantnejšia varianta kožených remienkov s magnetom. Maximálna elegancia, praktické zapínanie na magnet a úplne božský vzhľad. Magnetické zapínanie zaistí veľmi rýchle a praktické upevnenie a odpadá nutnosť príliš riešiť dĺžku remienka. Pozornosť by mali zvýšiť iba ženy s veľmi úzkym zápästím, mohlo by sa stať, že bude remienok dlhší a neobopne tak zápästie dostatočne pevne.

 

Materiál: Umelá koža

Vhodné na: Formálne príležitosti

Typ zapínania: Magnet

Na záver by sme radi podotkli, že naše remienky nie sú originálne. Kvalita sa však dá s originálom bez problémov porovnať. Naopak cena originálneho a neoriginálneho náramku je už neporovnateľná (originál je cca 5-10x dražší ako neoriginál)!