Ako si vybrať správny typ náramku na Apple Watch?

Ako si vybrať správny typ náramku na Apple Watch?

Váhaš niekedy s výberom náhradného náramku?

Máš rád/a sport, eleganciu a zároveň voľnosť, ale nevieš ktorý náhradný náramok si vybrať?

Tak to si na správnej stránke. Spísali sme pre Teba pár rád, ako si vybrať správny náramok na Apple Watch.

Bohužiaľ, občas sa môže stať, že sa Ti budú páčiť naozaj všetky a potom Ti nebude zostávať nič iné, ako si zobrať z každého.

Aktuálne si u náš môžeš vybrať z 8 typov náramkov a množstva farieb.

Milánsky ťah

Náramky milánskeho typu patria medzi tie najviac obľúbené. Ich prirodzene elegantný vzhľad z nich robí jeden z najelegantnejších remienkov, ktorý je možné si na trhu zaobstarať. Veľkou výhodou je predovšetkým štýlový dizajn a praktické magnetické zapínanie.

Na druhú stranu, tieto náramky nie sú vhodné na športovanie. Kovový materiál naozaj nie je tým pravým orechovým na športové aktivity.

 

Cena: od 13 €

Obľúbené farby: čierna, Pink Gold, Silver

Materiál: oceľ

Vhodné k: formálne udalosti, bežné nosenie

Typ zapínania: magnet

Klasické silikónové

Už aj názov napovedá, že sa jedná o klasiku. Jednoduchosť, pohodlie a pôvab v jednom. Tieto náramky majú zo všetkého niečo. Sú skvelým doplnkom na šport, k domácemu pohodliu, ale aj k formálnemu oblečeniu. Hľadáš u týchto náramkov nejakú chybu? To snáď ani nejde! Výhodou je pohodlie, elegancia a nízka cena. Oplatí sa teda zobrať viac farieb, ktoré môžeš striedať podľa samotného oblečenia. 

 

Cena: od 9 €

Obľúbené farby: Pink Sand, biela, čierna

Materiál: silikón

Vhodné k: formálne aj neformálne udalosti, šport, domáca pohoda

Typ zapínania: cvok

Športové silikónové

Náhradné náramky v športovom prevedení sú takým “bratčekom” klasických jednofarebných náramkov. Športové náramky majú navyše malé dierky, ktoré zabezpečujú príjemnejší pocit pri športových aktivitách tým, že pomáhajú pokožke dýchať a zápästie sa tak priveľmi nepotí. Pokiaľ často športuješ a chceš mať na sebe hodinky, aby si vedel/a koľko spáliš kalórií alebo ubehneš metrov, tak športové náramky sú tou správnou voľbou.

 

Cena: od 9 €

Obľúbené farby: bielo-čierna, čierna, rainbow-white

Materiál: silikón

Vhodné k: neformálne udalosti, šport, domáca pohoda

Typ zapínania: cvok

Nylonové

Náhradné nylonové remienky sú čoraz väčším hitom medzi náramkami. Príjemný pocit z nosenia je jednoducho výnimočný. Vďaka ľahkému nylonovému materiálu nejde náramok na ruke skoro cítiť a praktické zapínanie na suchý zips sa prispôsobí veľkosti každého zápästia. Ak je tvoja pokožka citlivá na potenie a hľadáš náramok, ktorý na ruke nebudeš ani cítiť, tak si na správnom mieste.

 

Cena: od 10 €

Obľúbené farby: Dragon fruit, čierna, Pink Sand

Materiál: nylon

Vhodné k: neformálne udalosti, domáca pohoda

Typ zapínania: suchý zips

Kožené 

Pokiaľ hľadáš niečo naozaj elegantné, čo si dáš na ruku iba kvôli špeciálnej udalosti, tak si musíš vybrať kožený náramok. Ako to už býva, tak kožené náramky nie sú vhodné na športovanie, ani k domácim činnostiam. Naopak, formálne príležitosti sú pre tento typ náramku ako stvorené. Pri nákupe však treba brať ohľad na to, že koža môže byť zo začiatku o niečo tvrdšia a je potrebné ju “rozhýbať”, aby náramok na ruke pekne sedel.

 

Cena: od 16 €

Obľúbené farby: svetlohnedá, čierna, tmavohnedá

Materiál: umelá koža

Vhodné k: formálne udalosti

Typ zapínania: pracka

Na záver by sme radi podotkli, že naše náramky nie sú originálne. Kvalita sa však dá s originálom bez pochyby porovnať. Naopak, cena originálneho náramku s neoriginálnym je už neporovnateľná (originál je približne 5 až 10x drahší)!