Akce a novinky

5 tipov na skvelý darček🤔 Rozhodli sme sa ti dať pár tipov na darček pre svojich blízkych, deti či partnerov a všetkých, kto má Apple Watch. Výhodou nákupu u nás je, že nemusíš nikam chodiť a my ti všetko pošleme až domov! Žiadne starosti ťa skrátka nečakajú.

🎁 Tipy pre vhodný darček sme vyberali vážne starostlivo. Sme si istí, že nech už vyberieš čokoľvek, tak radosť bude obrovská!

🎁 Milánsky ťah 🎁

Najobľúbenejšie remienky pre hodinky Apple Watch vôbec. Taký je milánsky ťah. Elegantný dizajn, príjemný materiál na každodenné nosenie, parádne zapínanie na magnet. Ak je nejaký remienok, ktorý ocení naozaj každý, tak je to tento! Na celú ponuku milánskych remienkov na Apple Watch sa môžeš pozrieť tu.

🎁 Alpský štýl 🎁

Remienky pre Apple Watch v alpskom štýle sú ideálnymi náramkami pre všetkých náročných užívateľov. Tieto náramky sú vyrobené z kvalitného nylonu. Na zapínanie je určená špeciálna spona, ktorá zaistí maximálny komfort a bezpečie pri akýchkoľvek činnostiach. Ideálne pre všetkých športovcov. Na celú ponuku náramkov v alpskom štýle na Apple Watch sa môžeš pozrieť tu.

🎁 Remienky s magnetom 🎁

Hľadáš niečo parádne, štýlové, komfortné? Tak to si na správnej adrese. U nás totiž máme parádne náramky na Apple Watch s magnetickým zapínaním. Môžeš si vybrať z koženého alebo silikónového materiálu. Oba dva typy sú však parádnou voľbou pre užívateľov, ktorí si potrpia nielen na vzhľade, ale aj na pohodlie. Na všetky remienky s magnetom na Apple Watch sa môžeš pozrieť tu.

🎁 Kožené náramky 🎁

Ďalšia kategória pre náročných užívateľov. Remienky sú vyrobené z kvalitného materiálu (genuine leather), takže sú na ruke naozaj príjemné. Čo je však ešte lepšie, tak je ich vzhľad. Či už ku košeli alebo kostýmu, tieto remienky si rýchlo zamiluješ. Na všetky kožené náramky na Apple Watch sa môžeš pozrieť tu.

🎁 Všeličo 🎁

No a nakoniec sme vybrali obľúbené produkty u nás na fitami.sk. Či už sa jedná o silikónové náramky na Apple Watch, pletené alebo nylonové, všetko u nás nájdeš. Pokiaľ sa chceš pozrieť na celú našu ponuku, mrkni tu.

Vianočná súťaž na FITAMI

🎄 Vianoce sú za dverami a FITAMI nadeľuje tiež 🎄

🎁 10 x 50€ 🎁  

Čo môžeš vyhrať? 🎁

Náš darček pre teba bude odmena v podobe kupónu v hodnote 50€ na nákup tovaru u nás. A ruku na srdce, to už stojí za to!

 

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre účasť v súťaži stačí jednorázovo nakúpiť v priebehu 1.12.2023 – 23.12. 2023 za viac ako 40€. Zaradenie do súťaže bude potom automaticky.

 

Žrebovanie

Žrebovanie prebehne v období medzi 27.12.2023 - 30.12. 2023. Akonáhle žrebovanie prebehne, dáme ti v prípade výhry vedieť a rovno ti pošleme aj zľavový kupón.

 

Podmienky súťaže

 

Podmienky súťaže sú jednoduché. Stačí jednorázovo nakúpiť v období 1.12.2023 -23.12.2023 za viac ako 40€. V prípade vrátenia tovaru a nedodržania podmienky hodnoty nákupu bude účasť v súťaži zrušená. Je možné nakúpiť viackrát a teda mať väčšiu šancu na výhru v súťaži. Žrebovanie prebieha na základe čísla objednávky, nie mena.

Apple Watch a FAQ

Ako vymeniť remienok na Apple Watch?

Na vysunutie remienka je potrebné stlačiť tlačidlo na zadnej strane hodiniek a obe časti remienka vysunúť do strany. Ak nejde remienok vytiahnuť, skontroluj, že je tlačidlo správne stlačené a skús ho znova vysunúť. Potom už len stačí nový remienok nastaviť správnou stranou a zasunúť. Pri správnej aplikácii začuješ aj ucítiš zacvaknutie. Vždy vyskúšaj, že remienok pevne drží v hodinkách.

Čo je milánsky ťah?

Milánske remienky na hodinky sú pevné, odolné a elegantné remienky z nerezovej ocele. Vďaka štruktúre zaisťujú maximálny komfort a skvele sadnú na každé zápästie. Remienky je možné vystavovať vode - perfektne sa teda čistia.

Čo je alpský ťah?

Alpský ťah je remienok pre tvoje múdre hodinky Apple Watch, ktorý bol špeciálne vytvorený športové outdoorové dobrodružstvo. Avšak, nie je to len na výlety do prírody, ale skvele poslúži aj v každodennom živote. Tento remienok je vyrobený z dvoch vrstiev polyesterového materiálu, ktoré boli spojené dohromady bez použitia stehov, takže vytvára jednotný a odolný celok.

Kde a ako si skrátiť hodinky?

Potrebuješ skrátiť hodinky? Máš hneď dve možnosti - buď si na to trúfneš sám a využiješ napr. skracovač, s ktorým to ide takmer samo alebo vyhľadáš akékoľvek hodinárstvo, kde si s remienkom určite poradí. V prvom prípade stačí pomocou skracovača vytlačiť závlačku a opatrne ju vybrať. Po odobratí určitého počtu článkov remienok znovu spojte rovnakým spôsobom.

Ako nalepiť sklo na Apple Watch?

Predtým, než začneme s lepením skla, vždy odporúčame skontrolovať veľkosť zodpovedajúcu danému typu hodiniek. Potom dôkladne vyčistíme displej hodiniek - ideálne vlhčenou a potom suchou handričkou. Tiež dôkladne odstránime prach pomocou priloženej nálepky. Z ochranného skla odstránime fóliu a opatrne priložíme na displej. Vzniknuté vzduchové bubliny vytlačíme do strán prstom alebo handričkou.

Ako správne nabíjať Apple Watch?

Strana nabíjacieho kábla, ktorá je vydutá, sa magneticky prichytí na zadnej strane tvojich Apple Watch hodiniek v správnom postavení. Keď začneš nabíjať svoje Apple Watch, budete počuť zvukový signál (ak nemáš vypnutý zvukový režim), a na displeji sa objaví symbol nabíjania.

Ako si správne nasadiť a utiahnuť hodinky Apple Watch?

Apple Watch by ste mali nosiť tak, aby boli na zápästí pevne, ale stále pohodlne. Každý remienok by mal byť dostatočne veľký, aby sa vám dobre nosil, ale zároveň by mal tesne objímať vaše zápästie. Pri nasadzovaní alebo vyberaní jednoducho jemne stiahnite spodnú časť remienka, aby ste ho mohli pretiahnuť cez svoje zápästie.

Prečo je dobré mať Apple Watch?

Apple Watch sú ideálny parťák na podporu zdravého životného štýlu. Apple Watch je stále pripravený na tvojom zápästí, čo mu umožňuje vykonávať veci, ktoré iné zariadenia nedokážu. Slúži ako tvoj tréningový parťák, sledujúci každý pohyb, poskytujúci užitočné zdravotné informácie a ponúkajúci inovatívne bezpečnostné funkcie. Navyše ťa spájajú s tými, ktorí sú tí najbližší a najviac na srdci.

V čom hodinky Apple Watch vynikajú?

Chytré hodinky Apple Watch sa vyznačujú úplne dokolaným spracovaním, ponúkajú široké spektrum zdravotných funkcií a perfektnú kompatibilitu s iPhonom. Pravidelne monitorujú váš srdcový rytmus, sledujú tepovú frekvenciu, merajú úroveň okolitého hluku av prípade pádu automaticky privolajú pomoc. Navyše umožňujú zobrazovať notifikácie, správy a riešiť hovory. Hodinky bežia na operačnom systéme watchOS a ponúkajú prístup k viac ako 10 000 aplikáciám dostupným v App Store.