O nás

V nasledujúcich pár riadkoch by sme vám radi povedali kto sme, čo robíme a hlavne, prečo to robíme.

Sme Filip a Tadeáš. Dvaja nadšení markeťáci a po novom aj skúsení e-shopári. Pôvodne bol s nami aj Mirek, ale ten časom zistil, že mať e-shop a starať sa o neho nie je práca, ktorá by ho bavila. A tak sme sa rozlúčili. Z našich troch mien bol poskladaný názov Fitami a ten si plánujeme samozrejme nechať.

O nás

Filip

Ahojte, moje meno je Filip a síce pochádzam zo Slovenska, tak už 7 rokov žijem v Brne. Prišiel som sem študovať Provozne ekonomickú fakultu na Mendelovej univerzite, ktorú mám už úspešne za sebou. Počas mojich študentských rokov som tu spoznal nespočetne veľa skvelých ľudí, z ktorých sa stali moji najlepší kamaráti a zažil veľa nezabudnuteľných zážitkov. Výskušal som si prácu barmana aj čašníka, promotéra pre rádio aj inštruktora vysokoškolských výletov. Miešal som drinky aj varil kávu, chodil na párty aj ich organizoval a hrával malý aj veľký futbal. 

Počas toho všetkého som sa stíhal venovať marketingu, ktorý bol mojou špecializáciou na univerzite. Dnes sa zameriavam hlavne na Brand management, tvorbu obsahu na sociálne siete, PPC reklamy a grafiku. A prečo zrovna marketing? Pretože pri ňom nemám pocit, že pracujem.

Tadeáš

Ahoj! Já jsem Tadeáš a aktuálně dokončuji svoji studentkou pouť na Podnikatelské fakultě na VUT. Marketingu se však již věnuji více jak 6 let. Během těchto let jsem sbíral zkušenosti v agenturách. Nabité zkušenosti se nyní snažím co nejvíce uplatnit ve vlastním podnikání. Rád lidem ulehčuji nákup a především se starám o to, aby jste byli všichni u nás spokojeni!

Fotbalu jsem se věnoval přesně tak, jako Filip. Zranění však přinesla své následky a tak již na fotbal koukám pouze v televizi. Nicméně jako vášnivý sportovec se nadále věnuji cvičení a plavání. Mimo sportování jsem také milovník kávy, dobrého vína (jako malý jsem se totiž ve víně koupal) a také si rád čtu. Zajímá mne především psychologie lidí. No a mé nejoblíbenější jídlo? Tak to je jasné! Tuňák s parmazánem, těstovinami a rajčaty!

O nás

Fitami sme na začiatku založili ako experiment. Vzhľadom k tomu, že obaja pracujeme v marketingu a staráme sa o rôznych klientov, tak sme si chceli prácu na e-shope vyskúšať na vlastnej koži, aby sme mohli zlepšiť naše služby a rozšíriť si obzor. Vtedy sme ešte netušili, ako nás to bude baviť! Celý e-shop sme si od začiatku vybudovali sami. Robíme si všetko od grafiky, textov, sociálnych sietí, cez reklamy, marketing, komunikáciu so zákazníkmi, až po samotné balenie a posielanie objednávok.

Túto stránku sme pre vás napísali, aby ste vedeli, že Fitami nie je obrovská firma, ktorej sú jej zákazníkci ukradnutí. Ani náhodou! Stoja za ňou dvaja šikovní chalani, ktorí ešte nemajú ani tridsať rokov. Fitami je naše bábätko, o ktoré sa starostlivo staráme a verím, že náš poctivý prístup k zákazníkom sa nám pomaly, ale určite raz vráti.